Si.To.Ro. s.r.o. Stavebná spločnosť
O spoločnosti Čo ponúkame Referencie
Stavebná
spoločnosť
s veľký dôraz na kvalitu používaných
výrobkov a poskytovaných služieb
a zároveň šetrný prístup
k životnému prostrediu
a Vašej peňaženke. ...
Strojový park Stavebná činnosť výstavba Stavebná činnosť rekonštrukcie Subdodávky Stavebniny

Výstavba rekreačných domov a chát

V súčasnej uponáhľanej dobe je rekreačný dom, či chata miestom nevyhnutného relaxu. Aby však bol tento oddych bezstarostný, je potrebné dôkladné naplánovanie a zabezpečenie výstavby rekreačného domu, či chaty hneď na začiatku. Materiál a postupy použité pri výstavbe rekreačných domov a chát vedia pobyt následne nielen spríjemniť, ale urobiť aj pravý opak. Aby ste sa tomu vyhli, zverte výstavbu Vášho rekreačného domu/ chaty do rúk odborníkom. Stavebná spoločnosť Si.To.Ro. Vám ponúka komplexné a čiastkové služby pri výstavbe rekreačných domov a chát podľa Vašich predstáv.

Pri výstavbe rekreačných domov a chát rozhoduje charakter krajiny a prostredia, v ktorom bude dom/chata umiestnená. Nejde len o horské, či prímorské prostredie, ale aj blízkosť rieky, svahu a iných terénnych prekážok. Ideálne je zrealizovať výstavbu rekreačného domu/ chaty na dopredu pripravený betónový odizolovaný základ, ktorý prevyšuje okoloidúci terén.

Zároveň je potrebné myslieť na to, že ide o výstavbu rekreačného domu/chaty, teda objektu, v ktorom strávite len niekoľko týždňov v roku. A práve preto si výstavba rekreačného domu a chaty vyžaduje kvalitnú konštrukciu a zabezpečenie, aby bola schopná prežiť bez ujmy aj počas Vašej neprítomnosti.

Výstavba rekreačných domov a chát zahŕňa nielen výstavbu hlavnej časti, ale aj prístavby, či terasy.

Stavebná spoločnosť Si.To.Ro. zabezpečí, aby výstavba Vášho rekreačného domu/ chaty bola pre Vás rovnako pohodlná ako ich užívanie. Kvalitné materiály, overené postupy a dohľad profesionálov Vám Váš zaslúžený oddych spravia reálnym.
Stránky www.sitoro.sk prevádzkuje stavebná spoločnosť Si.To.Ro. s.r.o.
Created by WebCreative.info © 2010 All rights reserved.